Αγώνες Ποδοσφαίρου 10/12/2016 και 11/12/2016 όλες οι Κατηγορίες.

Στον πίνακα αναγράφονται οι Αγώνες που θα γίνουν τόσο στο τοπικό Λακωνίας αλλά και για την Fotbol League

Α΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 10/12/16 15:00
2. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00
4. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 11/12/16 15:00
5. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 11/12/16 15:00
 

Α1΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
7. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 10/12/16 15:00
8. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00
9. Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
10. Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00
11. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
 

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
12. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00
13. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 10/12/16 15:00
14. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00
15. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
 

Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 10/12/16 00:00 Αναβλήθηκε
17. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 10/12/16 15:00
18. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΠΙΔΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
 

Football League
(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
19. ΤΡΙΚΑΛΑ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Τετάρτη 07/12/16 15:00
5η αγωνιστική
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” Κυριακή 11/12/16 15:00
21. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Κυριακή 11/12/16 15:00
22. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00
23. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ Κυριακή 11/12/16 15:00
24. ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/12/16 15:00
25. Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
26. Ο.Φ.Η. – ΧΑΝΙΑ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” Κυριακή 11/12/16 15:00
27. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
28. ΛΑΜΙΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣ Κυριακή 11/12/16 15:00
 

Πρωτάθλημα νέων
(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
29. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 10/12/16 11:00
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 10/12/16 11:00
31. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 10/12/16 12:00
32. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 11/12/16 11:00

You may also like

Κοινοποίηση: