Αποτελέσματα Ά, Α1′,Β’ κατηγορία (1η αγωνιστική) , Γ’ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος) (2η αγωνιστική).

373{icon} {views}
Α΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 0-1
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 3-2
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 0-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 08/10/17 16:00 2-0
Α1΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 2-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 0-4
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 2-3
Β΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 0-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 0-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 1-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 7-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 07/10/17 18:00 0-0
Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 14:00 1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 2-0
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” Κυριακή 08/10/17 16:00 0-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 0-2
ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΪΚΗ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 0-0
Πρωτάθλημα νέων
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 07/10/17 11:00 3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 07/10/17 11:00 0-5
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 1-1

You may also like

Κοινοποίηση: