Αποτελέσματα Ποδοσφαιρικών αγώνων Λακωνίας.

509{icon} {views}
Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 3-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
Α1΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 3-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 0-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π. 6-0
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 00:00   0-3 α.α.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 3-2
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 14/01/17 00:00   0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/01/17 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 1-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ (ΓΥΝ.) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 15/01/17 15:00    
Πρωτάθλημα νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/01/17 11:00 ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 14/01/17 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/17 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 14/01/17 12:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 0-1

You may also like

Κοινοποίηση: