Αποτελέσματα κατηγοριών Α,Α1,Β 21-22/1/2017

Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. 5-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 1-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 22/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-5
Α1΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 0-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β. 7-1
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 21/01/17 00:00 3-0 α.α.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 1-4
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ. 1-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 2-0
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 00:00 3-0 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π. 4-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-5
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ (ΓΥΝ.) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00 0-9
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 22/01/17 15:00 6-0
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος)
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/17 11:00 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 1-4

You may also like

Κοινοποίηση: