Αποτελέσματα Ποδοσφαιρικών αγώνων Λακωνίας.

 

Α΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 3-0
2. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Σ. 1-0
3. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. 2-0
4. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. 1-4
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 3-2
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. 3-0
Α1΄ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
8. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 17/12/16 17:15 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-3
9. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-2
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
11. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 3-0
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 3-0
13. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 1-0
14. ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β. 0-1
15. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 17/12/16 00:00 0-3 α.α.
17. ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 17/12/16 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 4-1
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 0-1
Football League
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Κυριακή 18/12/16 13:30 0-1
20. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 0-0
21. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 1-1
22. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 1-0
23. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ “ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ” Κυριακή 18/12/16 15:00 3-2
24. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Δευτέρα 19/12/16 15:00 1-2
25. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ Δευτέρα 19/12/16 15:00 2-0
26. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δευτέρα 19/12/16 15:00 1-2
27. ΧΑΝΙΑ – ΛΑΜΙΑ ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ Δευτέρα 19/12/16 15:00 0-3
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ Κυριακή 18/12/16 15:00 0-7
29. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/16 15:00 4-0
Πρωτάθλημα παίδων (Α΄ όμιλος)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 17/12/16 00:00 3-0 α.α.
31. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/12/16 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-4
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 18/12/16 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σημείωση: παρέχεται από την Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ. 

You may also like

Κοινοποίηση: