Ποδόσφαιρο Λακωνίας – Αποτελέσματα 16/17-9-2017

315{icon} {views}

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  Διαιτητές Απ.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-2
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Απ.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 0-10
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 4-1
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Απ.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 5-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 1-4
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Απ.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 1-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Απ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-5
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 6-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Απ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Απ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 3-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

http://www.epslak.gr/

You may also like

Κοινοποίηση: