ΑθλητικάΑθλητικά Λακωνίας.

Προσεχείς αγώνες ποδοσφαίρου Λακωνίας.

345{icon} {views}

 

 

Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 21/01/17 15:00    
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00    
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00    
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 22/01/17 15:00    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 22/01/17 15:00    
Α1΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00    
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00    
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Σάββατο 21/01/17 15:00    
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00    
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/01/17 15:00    
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 21/01/17 15:00    
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00    
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00    
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 22/01/17 15:00    
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 00:00   Αναβλήθηκε
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 22/01/17 15:00    
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 22/01/17 15:00  

 

Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ (ΓΥΝ.) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)   Κυριακή 22/01/17 15:00    
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.)   Κυριακή 22/01/17 15:00    
Πρωτάθλημα παίδων (Α΄ όμιλος)
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Σάββατο 21/01/17 11:00    
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 22/01/17 11:00    
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος)
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 21/01/17 11:00    
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/17 11:00

You may also like

Κοινοποίηση: