Αποτελέσματα 28-29/1/2017 Α,Α1,Β

849{icon} {views}

 

Σάρωσε ο ΥΑΚΙΝΘΟΣ  στο γήπεδο των Αμυκλών το Σαββάτο 28/1/2017 με το τελικό αποτέλεσμα να είναι 8-4 κατά του Π.Α.Ο. ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗ , στα πλαίσια της 13ης αγωνιστική της Β΄ Κατηγορία 1ου όμιλου .

Χορηγός της ομάδος του ΥΑΚΙΝΘΟΥ το Sparta Voice και Sparta Olive Ελιές καλαμών Γιώργος Σ. Βλάχος Ριζά Σπάρτης.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 28-29/1/2017

Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 4-0
Α1΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 5-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β. 2-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 7-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. 2-0
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ Σάββατο 28/01/17 00:00   0-3 α.α.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 8-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 3-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 28/01/17 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 1-1
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 28/01/17 00:00   3-0 α.α.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΕΛΙΚΑΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/01/17 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 2-0

 

 

 

 

You may also like

Κοινοποίηση: