Το Νέο Δημοτικό Συμβούλιο Σπάρτης – αποτελέσματα

Το Πρωτοδικείο Σπάρτης ανακοίνωσε τους Δημοτικούς  Συμβούλους Δήμου Σπάρτης

 

 

Δήμαρχος  Πέτρος Δούκας

Δημοτικοί Σύμβουλοι αλφαβητικά  (41)
ΑΓΑΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ – ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΛΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΝΑΣΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΕΔΕΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΝΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

Η Παράταξη Πέτρου Δούκα  εκλέγει 12 Δημοτικούς Συμβούλους και τον Δήμαρχο

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  (Σύμβουλος)
ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  (Σύμβουλος)
ΔΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  (Σύμβουλος)
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  (Σύμβουλος)
ΚΑΝΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)
ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  (Σύμβουλος)
ΔΕΔΕΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Σύμβουλος)
ΤΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Η Παράταξη Σταύρου Αργειτάκου εκλέγη 16 Δημοτικούς Σύμβουλους 

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
ΒΛΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος
ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Σπάρτης
ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  (Σύμβουλος)
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  (Σύμβουλος)
ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
ΑΡΓΕΙΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)
ΠΡΙΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)
ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος
ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ – ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ  (Σύμβουλος)
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Η Παράταξη Βαγγέλη Βαλιώτη (Σύμβουλος) εκλέγει 10 Δημοτικούς Συμβούλους

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών 
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  (Σύμβουλος)
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (Σύμβουλος)
ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος 
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Σύμβουλος)

Η Παράταξη Αλέκου Βουνάση (Σύμβουλος)  εκλέγει 3 Δημοτικούς Συμβούλους

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά (Σύμβουλος)
ΑΓΑΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (Σύμβουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  (Σύμβουλος)

 

 

Κοινοποίηση: